🎓 Olimpiada „Rok przed dyplomem”
Troje uczniów4 klasy turystycznej reprezentowało naszą szkołę w okręgowym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Zawodowej „Rok przed dyplomem”. Olimpiada sprawdza wiedzę zawodową uczniów technikum jeszcze przed egzaminem zawodowym oraz daje możliwość porównania swoich umiejętności z uczestnikami z całego kraju. To nie tylko prestiż, ale również realna szansa na przyszłość — najlepsi uczestnicy mogą zdobyć indeks Politechniki Lubelskiej. To ogromna szansa na rozwój, zdobycie cennego doświadczenia i pierwszy krok do kariery zawodowej w branży turystycznej Gratulujemy naszym reprezentantom udziału i trzymamy mocno kciuki za jak najlepsze wyniki!
Read moreNasz Rzecznik Ucznia w Polsacie! 📺🔥
📺 Wczoraj o 17:30 w Polsacie nasz Rzecznik Ucznia w Technikum Menedżerskim, prof. Szymon Gorlicki, wystąpił w programie „Awantura o kasę”! 🎉🔥 Było energicznie, zabawnie i naprawdę wyjątkowo — mieliśmy okazję zobaczyć naszego nauczyciela w zupełnie nowej roli. Dziękujemy wszystkim, którzy oglądali i kibicowali!A jeśli ktoś przegapił wczorajszy odcinek – warto poszukać powtórki, bo występ był naprawdę świetny! 🙌📺
Read more


