Technik informatyk

LOGON

LOGON to lider firm informatycznych, który koncentruje się na integracji, dostawie i wdrażaniu nowoczesnych technologii informatycznych oraz na tworzeniu i rozwoju oprogramowania własnego autorstwa. Działa również jako provider internetowy. Grupa kapitałowa zatrudnia ponad 50 pracowników, posiadających wysokie kwalifikacje z dziedziny informatyki, telekomunikacji, elektroniki i ekonomii.

SITAB - Agencja interaktywna

 

Agencja interaktywna z dużym doświadczeniem na lokalnym rynku. Zajmuje się szeroko rozumianym marketingiem internetowym, a w szczególności pozycjonowaniem stron internetowych oraz kampaniami AdWords. W ich ofercie można znaleźć również prowadzenie kampanii social media oraz doradztwo marketingowe. 

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. są jednym z największych zakładów lotniczych w Polsce. Należą do elitarnej grupy firm mających strategiczne znaczenie dla gospodarki i obronności kraju. Jest to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z ponad 70-letnim doświadczeniem w prowadzeniu remontów, modernizacji oraz obsług bojowych samolotów myśliwskich i myśliwsko-bombowych o znacznym stopniu skomplikowania.

Sims Rental Solutions

Lider w branży IT. Jesteśmy światowym liderem w branży IT. Na rynku polskim działamy z sukcesami od ponad 20 lat. Wynajeliśmy już 35600 sztuk sprzętu IT dla ponad 2000 klientów. Pracujemy dla małych firm i międzynarodowych korporacji.

PESA

PESA jest największym polskim producentem niemal wszystkich rodzajów pojazdów szynowych – pociągów elektrycznych i spalinowych, lokomotyw oraz tramwajów. Pojazdy charakteryzuje innowacyjność, nowoczesny design, komfort podróżowania i obsługi oraz bezpieczeństwo. Załogę firmy tworzy ponad 3 tysiące pracowników o różnych specjalizacjach. Są to osoby, kreatywne, szukające innowacyjności, dostosowujące się do nowości i wyprzedzające nadchodzące zmiany.

Unilever

Unilever to międzynarodowa firma, która produkuje głównie artykuły żywnościowe, jak również środki czystości i higieny osobistej, wśród których można znaleźć takie marki jak: Lipton, Knorr, Dove, Axe, Hellmann's i Omo. Fabryka w Bydgoszczy jest jedynym zakładem w Polsce specjalizującym się w produkcji środków czystości i w tej kategorii zajmuje 7 miejsce w światowej produkcji Unilevera .

Szpital Uniwersytecki im. Jana Biziela

Dział IT Szpitala Uniwersyteckiego im. Jana Biziela zajmuje się utrzymaniem oraz rozbudową sieci teleinformatycznych funkcjonujących na terenie szpitala. Dba również o rozbudowę strony internetowej Szpitala i zarządzanie kontami pocztowymi, jak również obsługę i rozwój serwisu intranetowego placówki.