Technik weterynarii

Klinika weterynaryjna Kora

Klinika działa od 25 lat i jest pierwszą, całodobową, szeroko specjalistyczną kliniką weterynaryjną w Bydgoszczy. Oferuje konsultacje internistyczne i chirurgiczne, szeroką diagnostykę oraz pełen zakres opieki medycznej, w tym także wizyty domowe. Klinika zatrudnia wykwalifikowany zespół lekarzy. Dysponuje wysokiej jakości sprzętem, dzięki któremu zapewnia leczenie na najwyższym poziomie.

Chiron - Przychodnia weterynaryjna

Przychodnia weterynaryjna działa od 1991 roku. W trakcie swojej działalności nieustannie służy profesjonalną wiedzą oraz pomocą. Personel stale podnosi kwalifikacje, biorąc udział w konferencjach oraz warsztatach. Klinika współpracuje z cenionymi specjalistami, dzięki czemu w pełni dba o zdrowie i kondycję pupili.

Zoovet - Gabinet weterynaryjny

Gabinet Weterynaryjny ZooVet działa od 2014 roku pod kierownictwem lek. wet. Zuzanny Toczkiewicz, którą cechuje profesjonalizm oraz pasja i serce do zwierząt. Gabinet ten to miejsce odznaczające się profesjonalną opieką i przyjazną atmosferą. Zespół to doświadczeni lekarze weterynarii, specjalizujący się w różnych dziedzinach i podchodzący do swojego zawodu z pasją i zaangażowaniem. Gabinet Weterynaryjny ZooVet zapewnia swoim podopiecznym opiekę na najwyższym poziomie.

Gabinet weterynaryjny „Pies i Kot”

Gabinet weterynaryjny „Pies i Kot” oferuje wszechstronną opiekę medyczną dla czworonogów. Klinika dba, aby jej „pacjenci” zawsze czuli się komfortowo i bezpiecznie. Pracujący w gabinecie specjaliści z pasją oferują szereg badań: zarówno podstawowych, jak i specjalistycznych, profesjonalne leczenie, zabiegi chirurgiczne i wszelkiego rodzaju porady.

Przychodnia weterynaryjna AURA

Przychodnia weterynaryjna oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług w zakresie profilaktyki i leczenia zwierząt. Ze względu na posiadanie fachowego sprzętu, wszystkie badania mogą odbyć się na miejscu. Zatrudnieni lekarze to wykwalifikowani profesjonaliści z ogromnym sercem i pasją do leczenia zwierząt.

Przychodnia Weterynaryjna SweetVet

Nasz gabinet istnieje od roku 2011. Początkowo powstał jako typowe centrum rehabilitacji małych zwierząt. Aktualnie istnieją już kierunki studiów poświęcone rehabilitacji zwierząt. Odbywają się coraz liczniejsze szkolenia i specjalizacje z tego zakresu wiedzy. Efekty prawidłowo prowadzonej rehabilitacji są zadziwiające i często zdecydowanie lepsze niż u ludzi. Jako pionierzy tego typu leczenia w naszym mieście mamy już spory bagaż wiedzy i doświadczenia oraz grono zadowolonych pacjentów. Oprócz rehabilitacji zwierząt zajmujemy się także diagnostyką, leczeniem oraz profilaktyką chorób małych zwierząt.